/
/
/
Projekt logotypu marki osobistej Ossowska Psycholog

Logotyp tworzą dwa wyrazy. Pierwszy prezentuje markę osobistą a drugi szybko wskazuje rodzaj usług. Różna wielkość wyrazów oraz odstępy pomiędzy literami nie są przypadkowe. Pierwszy wyraz posiada zwartą ułożoną budowę sugerując pewność i profesjonalizm i zapada szybko w pamięć. Drugi wyraz posiada przestrzenie pomiędzy literami, aby podświadomie odnieść się do przestrzeni i komfortu zarówno podczas terapii jak i po niej. Słowo zapisane w ten sposób jest długie co nawiązuje również do linii czasowej procesu pracy nad „umysłem”. Wydłuża również czas skupienia nad logotypem co przekłada się na jego lepsze zapamiętanie.

Druga litera O w nazwie marki tworzy wizerunek głowy ludzkiej nawiązując do rodzaju świadczonych usług. Sposób pokazania głowy jest subtelny i nie przerasta nad nazwą marki, która jest marką osobistą. Umieszczenie jej w środku nazwy marki przyciąga i skupia uwagę.

Logotyp zbudowany został przy wykorzystaniu fontu szeryfowego nadającego mu stonowanej formy podkreślającej profesjonalizm. Szeryfowy font o różnorodnej grubości liter nawiązuje do połączeń neuronowych a tym samym do delikatnej struktury umysłu.

Kontakt

Biuro
Łomża
ul. Sikorskiego 166/2.06
pn. - pt.: 10:00 - 15:00

 

Treść opublikowanych ofert nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Copyright © 2022 YES WHITE STUDIO

Strona wykorzystuje pliki Cookies