/
/
/
Projekt logo Studia Architektonicznego Jeden Projekt

Sygnet w logo zbudowany jest z cyfr jeden. Specyficzne ułożenie dwóch cyfr tworzy dodatkowy widok cyfry jeden znajdującej się wewnątrz znaku. Sygnet nawiązuje do nazwy marki „Jeden Projekt” i projektowania obiektów przestrzennych. Patrząc na sygnet wyobraźnia od razu tworzy obraz przestrzennej figury geometrycznej. W zależności od skupienia uwagi widzimy figurę przestrzenną lub cyfrę jeden wewnątrz znaku. Dwa elementy są symetrycznie ułożone wywołując efekt idealnego dopasowania i skupienia uwagi, w tym przypadku koncentracji nad wykonaniem idealnie dopasowanego projektu budynku przez te Studio Architektoniczne. Sygnet posiada prostą formę przez co jest charakterystyczny i łatwy do zapamiętania i rozpoznawania. Elementy z sygnetu posłużyły do wykonania charakterystycznych grafik, piktogramów i wzoru w identyfikacji wizualnej marki.
Logotyp tworzy czytelny napis „JEDEN PROJEKT”. Odległość pomiędzy literami została zwiększona, aby wywołać wrażenie przestrzeni. Słowa są ułożone w jednej linii wywołując wrażenie ładu i porządku.
Charakterystyczny sygnet sprawia, iż sygnet może być używany zarówno nad jak i obok logotypu oraz bez logotypu wraz z pełną nazwą marki nie tracąc przy tym rozpoznawalności marki. 

Kontakt

Biuro
Łomża
ul. Sikorskiego 166/2.06
pn. - pt.: 10:00 - 15:00

 

Treść opublikowanych ofert nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Copyright © 2022 YES WHITE STUDIO

Strona wykorzystuje pliki Cookies