Projekty grafiki użytkowej i materiałów reklamowych

Realizacje grafiki użytkowej, projekty graficzne przeznaczone na dany nośnik reklamowy.

Projekty katalogów, broszur oraz folderów reklamowych

Prezentujemy realizacje katalogów, broszur oraz folderów reklamowych. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajmowaliśmy się szatą graficzną, doborem zdjęć, projektem okładki, kreacjami graficznymi, projektem infografik oraz piktogramów. Na potrzeby folderów i katalogów przygotowywaliśmy prezentacje 3D produktów.

Projekty plakatów reklamowych oraz billboardów

Prezentujemy realizacje plakatów reklamowych oraz billboardów. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajęliśmy się doborem zdjęć, wykonaniem elementów graficznych, przygotowaniem do druku.

Projekty wizytówek

Prezentujemy realizacje wizytówek. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajęliśmy się projektem wizytówki jak również doborem zdobienia. Mamy realizacje z różnymi sposobami zdobień i wykończeń m.in.: lakier UV, lakier wypukły 3D, hotstamping, tłoczenie, folia soft, wizytówki z magnesem, kwadratowe wizytówki.

Projekty teczek ofertowych oraz papieru firmowego

Prezentujemy realizacje teczek na dokumenty i papieru firmowego. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajęliśmy się projektem jak również drukiem realizacją druku.

Systemy wystawiennicze: rollupy

Prezentujemy realizacje rollupów. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajęliśmy się projektem jak również realizacją druku.

Projekty kalendarzy firmowych

Prezentujemy realizacje kalendarzy firmowych. Wykonaliśmy projekty kalendarzy ściennych, plakatowych, biurkowych, na lodówkę.

Projekty tablic reklamowych oraz szyldów

Prezentujemy realizacje tablic reklamowych oraz szyldów. W prezentowanych realizacjach kompleksowo zajęliśmy się projektem jak również realizacja druku.

Projekty znakowania odzieży reklamowej

Prezentujemy projekty znakowania odzieży reklamowej. Wykonaliśmy projekty znakowania z logo firmowym do druku na odzieży oraz haftu. W naszym portfolio znajdują się również projekty koszulek okolicznościowych.

Gadżety reklamowe dla firm z grawerem lub nadrukiem

Realizacje gadżetów reklamowych dla firm z indywidualnym znakowaniem logo.